Realistické umelé stromčeky v prémiovej kvalite!

O nás

Realistické umelé stromčeky v prémiovej kvalite!

Prezrite si umelé stromčeky hoci aj osobne!

Dovoľte mi, aby som sa Vám predstavil. Moje meno je Gábor Hegyi a som správca internetového obchodu vianocnestromceky.net. Naša spoločnosť sa už skoro 10 rokov zaoberá distribúciou umelých stromčekov, sviečok a vianočných ozdôb.

Pochodil som niekoľko krajín a z roka na rok navštevujem najväčšie vianočné veľtrhy, aby som na najsvätejší sviatok v roku priniesol, pre domácich zákazníkov, tie najúžasnejšie produkty. 

Verím, že dlhodobo môžu prežiť iba najkorektnejšie firmy, preto popri prémiovej kvalite poskytujeme aj 10 ročnú záruku výrobcu na väčšinu umelých stromčekov, ktoré distribuujeme. 

Rozhliadnite sa v našom internetovom obchode a prezrite si realistické umelé stromčeky z každej strany (nafotili sme  Vám ich v 360-tich stupňoch, aby ste si každý detail mohli obhliadnuť z pohodlia svojho domova) a objednajte si umelý vianočný stromček s najkrajšími doplnkami, ktorý bude hodný Vášho domova!

Prajem Vám šťastné, láskyplné sviatky!

Gábor Hegyi, konateľ spoločnosti.

Naše produkty si môžete zakúpiť v našom internetovom obchode, až s 10 ročnou zárukou! V prípade, ak si chcete pozrieť naše produkty osobne, môžete tak urobiť  v našom showroome / sklade. Bohužiaľ, táto možnosť je dostupná iba na území Maďarska.

Náš showroom / sklad je momentálne dostupný iba v Maďarsku, 5 min od Budapešti.

Prehliadku vieme zabezpečiť iba vo vopred dohodnutom termíne, preto Vás prosíme, aby ste sa s nami pred svojím príchodom telefonicky kontaktovali!

Za pochopenie ďakujeme!